Tu varbūt pamanīsi, ka šajā lapiņā es neesmu visur vienāds. Reizēm man ir kupla bārda, reizēm spuraina. Reizēm es esmu sprigans un aktīvs, reizēm omulīgs un apaļīgs. Tas tāpēc, ka mani ietērpušas dažādas mākslinieces.

Izlasi, ko viņas stāsta par kopā būšanu ar mani!

Vizma: “Mans Zinzinītis ir labsirdīgs mājas gariņš ar kuplu bārdu, aiz kuras var pat noslēpties! Vērīgām acīm un gādīgām rokām! Uzticams draugs, kuram var dot ziņu jebkurā laikā – gan kad ir skumji, gan kad no prieka gribas mest kūleņus vai vienkārši parunāties!

Sabīne: “Kad atnācu uz muzeju, mani iepazīstināja ar rūķi Zinzinīti. Jau pirmajā tikšanās reizē Zinzinītis man aizrautīgi stāstīja par Raiņa rakstāmmašīnu un solīja parādīt visas Raiņa lietas, kuras viņš bija atradis muzeja krājumā. Tāpēc mēs ar Zinzinīti kopā uztaisījām spēlēšanos ar Raiņa rakstāmmašīnu. Mums tik forši sanāca, ka sadraudzējāmies. Es palīdzēju Zinzinītim atbildēt uz bērnu vēstulēm un sadalīt pa daļām instrumentus, kurus Tu vari salikt kopā “Orķestra skolā”.

Zane: “Mans muzeja rūķis Zinzinītis ir gudrais un visu zinošais Rūķis, kurš mācēs atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem. Zinzinītis ir jautrs, priecīgs un labsirdīgs rūķis, kurš vienmēr grib iesaistīties jaunos piedzīvojumos kopā ar Tevi un uzzināt vēl vairāk jauna.